تبلیغات
یک ویندزوری در تورنتو - امین پورشاتم / Amin Purshottam

Amin_Picture_1_June_3_2015_3


         سلام ، تصمیم این که میخوای خونه عوض کنی یک چیزه و انجامش یک چیز دیگه . به خصوص در شهر و مکان و منطقه ای که شناخت کامل ازش نداری یا شناخت از آدمهاش نداری . اگر به من بگن توی تهران یا کرج ، کجای شهر با چه قیمتی میتونیم فلان مدل خونه پیدا کنیم به راحتی جواب میدم و میتونم حتی در مورد فرهنگ یا سطح بهداشت و تحصیل منطقۀ مورد صحبت هم نظر بدم ولی اینجا توی کشور غریب و شهر غریب ( برای من ویندزوری ) خوب طبیعتاً پیدا کردن خونه ای که هم با وضع جیب من هم خونی داشته باشه و هم انتظارات روحی ، فرهنگی ، فیزیکی و  .... ما رو برآورده کنه برامون سخت بود. ما کسی رو میخواستیم که با درک این مسائل به ما خونه نشون بده و کمکمون کنه جا به جا بشیم . 
     یک مشاور نازنین به نام خانم راترفورد تلاش کرد برای ما جایی پیدا کنه ولی متأسفانه در اون زمان من با بلندپروازی انتظار خونه ای داشتم که خیلی نزدیکتر به دانشگاه دخترم باشه و با اینکه میدونستم در داون تاون تورنتو همیشه قیمتها بالاتره ، باز هم فکر میکردم اگه بگردیم بالاخره جایی پیدا میکنیم . این خانم بندۀ خدا بعد مدتی خسته و تسلیم شد و گفت نمیتونم بیشتر از این کمکت کنم و هر جایی که به ذهنم میرسید و توی لیستهام داشتم نشونت دادم و بهتره دیگه خودت به جای گشتن در بین آگهی ها به دفاتر هر مجتمع یا شهرک و .... زنگ بزنی و ببینی جایی دارن یا نه  . 
      مدتی بعد دوباره شروع به جستجو کردم و به پیشنهاد ایشون ، خودم با زنگ زدن به مجتمع ها و .... دنبال خونه بودم و در این تلاش ، آپارتمانی در یک مجتمع پیدا کردم که به نظرم بد نیومد . در دیدار از آپارتمان با مشاور مسکن صاحبخانه به نام آقای " امین پورشاتم " روبه رو شدیم که پیشنهاد کرد اگر نتونستیم این آپارتمان رو بگیریم به ما خانه های دیگری رو نشون بده . یک آقای متین و موقر با صورت و صوتی مهربان . بعد از مدتی جستجو بالاخره یک تاون هاوس زیبا در یک منطقۀ خیلی خوب برای ما پیدا کرد که خوشبختانه بسیار نزدیک به یکی از ایستگاههای اصلی مترو و خیلی بزرگتر از خانۀ قبلی بود و زیاد هم با جیب مبارک ما پدرکشتگی نداشت. 
     میخوام اینجا با معرفی این آقا دین خودم رو ادا کنم که با دلسوزی و احساس مسئولیت کامل برخورد کردو به شدت مراقب بود که ما در این معامله و قرارداد صدمه ای نخوریم . زیباتر این که بعد از جابه جایی هم مارو تنها نذاشت و دائماً با پیگیری و ارتباط با صاحبخانه و ... حمایتمون کرد . من هرگز در عمرم هیچ بنگاه و سازمانی ندیده بودم که در این مورد یعنی جستجوی منزل و .... " خدمات پس از فروش " هم ارائه بده ! شما وقتی یک خانه ای اجاره میکنین یا میخرین یا هر چی ، بعد بستن قرارداد دیگه کار اون بنگاه هم تمام میشه و هرکسی به دنبال کار خودش میره ولی این آقا هنوز که هنوزه ، با تلفن و حضوری تمام مسائل و مشکلات احتمالی و نیازهای ما و ارتباطات ما با صاحبخانه رو نظارت و همراهی میکنه و من از این احساس که تنها نیستیم و کسی هست که در صورت بروز مشکل ،  به قول معروف بهش پناه ببریم ، واقعاً از ته دل راضیم .
    در عین حال ایشون بعد از اتمام کار به ما یک کارت هدیۀ خرید داد که خیلی شوکه شدم چون دیگه واقعاً انتظار این یکی رو نداشتم ! 
     خوشحالم که اینجا میتونم از صمیم قلب از آقای پورشاتم تشکر کنم که این خونۀ قشنگ رو برامون پیدا کرد و این احساس آرامش رو امنیت رو به ما داد و هنوز هم پیگیر مسائل ماست . 
     من مشخصات و تلفن این آقا رو میذارم که هر وقت احتیاج داشتین بتونین با اطمینان و اعتماد کامل با ایشون تماس بگیرین و حتم داشته باشین که آدم درستی رو برای کار انتخاب کردین  . 

Amin Purshottam
امین پورشاتم
تلفن و اس ام اس / 8358-937-416
amin.purshottam@century21.ca
aminpurshottam.myhomehq.biz
www.YourRealtorToronto.com


تاریخ : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 | 06:35 ب.ظ | نویسنده : رها آزادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.