تبلیغات
یک ویندزوری در تورنتو - تشکیل گروه ایرانیان وینزور در تلگرام

  سلام خبر تشکیل یک گروه ایرانی جدید به دستم رسید که دیدم خیلی مهم و مفیده ، حتماً شرکت کنید ، به نفع هر دو دنیا تونه . هم خودتون خیر میبینین و هم به دیگران خیر میرسونین . اصل خبر رو براتون کپی کردم ، طبق معمول ، دعا به جون سازندگانش یادتون نره . 

    با سلام ،
گروه " ایرانیان وینزور" با مقدمۀ زیر پذیرای ایرانیان و فارسی زبانان ساکن وینزور میباشد. 
امیدوارم تندرستی و شادکامی همراهتون باشه .
گروه " ایرانیان وینزور " برای ارتباط سریعتر بین ایرانیان وینزور درست شده است . هدف اصلی این گروه کمک به یافتن سریعتر پاسخ برای مسائل روزمرۀ ایرانیان و فارسی زبانان ساکن وینزور و همچنین کمک به بهبود زندگی اعضا در کانادا و خصوصاً وینزور ، به دور از تفاوت های اعتقادی و سیاسی خواهد بود . 
همۀ ما سختی هایی رو به خاطر عدم اطلاع و یا نداشتن راهنما به خصوص در اوایل ورودمون به کانادا متحمل شده ایم . قطعاً طرج تجربه های تک تک ما میتونه مانع تکرار همون تجربه ها برای بقیه باشه . لطفاً تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذارید تا در وقت و هزینۀ دیگر هموطنان صرفه جویی بشه . 
 این گروه را به خصوص به عزیزانی که تازه تشریف آورده اند و یا میخواهند به وینزور بیایند معرفی کنید تا بتونند با کمک قدیمی ترها با خیال راحت تر استقرار پیدا کنند . 
جهت دوام گروه و همدلی بیشتر لطفاً موارد زیر را مد نظر داشته باشیم :
- مسائل سیاسی و اعتقادی را در گروه های دیگر دنبال کنیم .
- لطفاً جوک ، عکس ، شعر و ویدئوهای غیر مرتبط با موضوع گروه رو در گروههای دیگر به اشتراک بگذاریم . 
- در این گروه صرفاً تجربیات زندگی در وینزور و کانادا طرح بشه تا مورد استفادۀ ساکنین فعلی وینزور باشه .
- طرح سوال از طرف عزیزان تازه وارد میتونه به غنای گروه کمک کنه ، لطفاً از طرح سوال خجالت نکشید . 
- تجربه های ناب قدیمیترها هم قطعاً مورد استفادۀ همه خواهد بود .
- اخبار مرتبط با قوانین کانادا ، نظیر تابعیت ، اقامت و انواع ویزا ، همچنین امور مربوط به دعوتنامه برای افراد فامیل هم برای همۀ هموطنان و خصوصاً تازه واردین مفید خواهد بود . 

برای پیوستن به گروه " ایرانیان وینزور " در تلگرام روی لینک زیر کلیک کنید .      خوب انشالله عید بهتون خوش گذشته ، ما که امسال هنوز درکی از عید نداشتیم چون دخترها به شدت درگیر درس و امتحان بودن . برای ما عید تازه پونزدهم آوریل شروع میشه که بچه ها به قول معروف سرشون سبک شده باشه . هوا هم در همین راستا در همکاری کامل با ما ، تازه داره بهاری میشه ، دیدین چند روزی یخ بندون داشتیم و زمستون برگشته بود ؟ شکر خدا دیشب رفته بودم دنبال کوچیکه دیدم زمین نفس کشیده و برف و یخ آب شده و انگاری آره ، میشه گفت تازه داره بهار میشه . 

     


برچسب ها: اخبار، موسسات کمک به مهاجرین،

تاریخ : پنجشنبه 19 فروردین 1395 | 08:20 ب.ظ | نویسنده : رها آزادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.